Наша компанія здійснює поставку електроенергії  підприємствам по всій території України.

На сьогоднішній день компанія є одним із найкращих постачальників електроенергії в країні і зарекомендувала себе надійним постачальником.


У своїй діяльності ТОВ «АГРОАКВАРЕСУРС» керуеться фундаментальними принципами роботи, які створюють принципи та корпоративну культуру нашої компанії:

  • Клієнтоорієнтованість. Ми створюємо оптимальні рішення та враховуємо інтереси кожного споживача. Орієнтуємося на потреби споживача, застосовуючи в роботі з ним гнучкий та індивідуальний підхід. Заради задоволення потреб споживача, встановлюємо для себе високі стандарти надання послуг з постачання електричної енергії найвищої якості
  • Професіоналізм. Професійна компетентність нашої команди – це основа успіху ТОВ «АГРОАКВАРЕСУРС». Ми володіємо необхідними знаннями та професійним досвідом у сфері постачання електричної енергії, який постійно вдосконалюємо, і завдяки цьому виконуємо свою роботу впевнено.
  • Відповідальність. Ми відповідаємо за взяті на себе зобов’язання не залишаючи питань — без відповідей, а проблем — без рішень.
  • Стабільність та надійність. Важливими аспектами нашої роботи є стабільність, об’єктивність та розуміння інтересів кожного споживача. Ми працюємо на постійний розвиток кожного споживача, утворюючи ставлення до себе, як до надійного постачальника плекаючи на довгостроковість відносин.
  • Результативність. Ми ніколи не зупиняємось на досягнутому. Пріоритетним напрямком наших рішень є задоволення потреб кожного споживача та зростання його прибутковості.