Наша компанія здійснює поставку електроенергії  підприємствам по всій території України.

На сьогоднішній день компанія є одним із найкращих постачальників електроенергії в країні і зарекомендувала себе надійним постачальником.


У своїй діяльності ТОВ «АГРОАКВАРЕСУРС» керуеться фундаментальними принципами роботи, які створюють принципи та корпоративну культуру нашої компанії:

 • Клієнтоорієнтованість. Ми створюємо оптимальні рішення та враховуємо інтереси кожного споживача. Орієнтуємося на потреби споживача, застосовуючи в роботі з ним гнучкий та індивідуальний підхід. Заради задоволення потреб споживача, встановлюємо для себе високі стандарти надання послуг з постачання електричної енергії найвищої якості
 • Професіоналізм. Професійна компетентність нашої команди – це основа успіху ТОВ «АГРОАКВАРЕСУРС». Ми володіємо необхідними знаннями та професійним досвідом у сфері постачання електричної енергії, який постійно вдосконалюємо, і завдяки цьому виконуємо свою роботу впевнено.
 • Відповідальність. Ми відповідаємо за взяті на себе зобов’язання не залишаючи питань — без відповідей, а проблем — без рішень.
 • Стабільність та надійність. Важливими аспектами нашої роботи є стабільність, об’єктивність та розуміння інтересів кожного споживача. Ми працюємо на постійний розвиток кожного споживача, утворюючи ставлення до себе, як до надійного постачальника плекаючи на довгостроковість відносин.
 • Результативність. Ми ніколи не зупиняємось на досягнутому. Пріоритетним напрямком наших рішень є задоволення потреб кожного споживача та зростання його прибутковості.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

 1. Постачання електроенергії здійснюється за тарифами, які були обговорені з покупцями. Ціна залежить від особливостей споживання електричної енергії споживачем.
 2. Оплата за спожиту електроенергію здійснюється за гнучким графіком, узгодженим з кожним споживачем індивідуально.
 3. Граничні значення дозволеної потужності в години контролю максимального навантаження на об’єктах споживача встановлюються на рівні дозволеної потужності.
 4. Можлива оперативна корекція заявлених обсягів споживання як протягом року, так і протягом місяця поставки, з відповідною зміною сум платежів. Це особливо актуально для підприємств, обсяги споживання яких, в залежності від різних факторів, можуть різко змінюватися протягом місяця.
 5. Обсяги споживання не лімітуються. Тобто, споживач має право споживати електричну енергію в необхідних йому обсягах (але не перевищуючи технічних можливостей електроприймаючого обладнання).
 6. Відсутні штрафні та інші санкції за перевищення лімітів обсягу і потужності споживаної електроенергії. Споживачі нашої компанії споживають електроенергію на комфортних умовах, не виплачуючи при цьому ніяких штрафних санкцій за перевищення потужності і / або обсягів споживаної електроенергії.
 7. Фахівцями нашої компанії здійснюється самостійна підготовка і передача документів, необхідних для забезпечення електроенергією своїх споживачів.