Для укладення договору про постачання електричної енергії

Шановні споживачі електричної енергії!

Для початку співпраці з нами Вам необхідно ознайомитися та обрати одну із запропонованих у переліку публічних комерційних пропозицій. Обрана комерційна пропозиція є додатком №2 до договору про постачання електричної енергії споживачу (далі – Договір) та невід’ємною його частиною. Після вибору комерційної пропозиції слід заповнити заяву-приєднання до умов договору про постачання електричної енергії споживачу та надіслати її на електронну адресу agroakvaresurs@ukr.net. Укладення договору про постачання електричної енергії відбувається шляхом приєднання споживача до Договору на умовах обраної комерційної пропозиції.

Протягом трьох робочих днів з дня отримання заяви-приєднання ми повідомимо Вам про приєднання до договору або надамо роз’яснення у разі невідповідності критеріям обраної комерційної пропозиції. За Вашим бажанням договір може бути укладений у паперовій формі.

ТОВ «АГРОАКВАРЕСУРС» не обмежує вибір споживача лише публічними комерційними пропозиціями, розміщеними на сайті, та, крім цього, пропонує Вам індивідуальні умови постачання з гнучким графіком оплати та додатково узгодженими цінами (тарифами) на електричну енергію.

Для підготовки індивідуальної комерційної пропозиції пропонуємо Вам заповнити опитувальний лист та надіслати його на електронну адресу нашої Компанії: agroakvaresurs@ukr.net. Після здійснення попередніх розрахунків та детального аналізу інформації нашими спеціалістами буде надана Вам для ознайомлення індивідуальна комерційна пропозиція. За необхідності всі наявні питання при цьому можуть бути вирішені у телефонному режимі або безпосередньо під час зустрічі.

З моменту початку дії договору про постачання електричної енергії ми докладемо максимум зусиль для ефективної співпраці!

Перелік публічних комерційних пропозицій:

  1. Комерційна пропозиція “МАЛА НЕПОБУТОВА І”
  2. Комерційна пропозиція “МАЛА НЕПОБУТОВА ІІ”
  3. Комерційна пропозиція “МАЛА ПРОМИСЛОВА І”
  4. Комерційна пропозиція “МАЛА ПРОМИСЛОВА ІІ”
  5. Комерційна пропозиція “ПРОМИСЛОВА І”
  6. Комерційна пропозиція “ПРОМИСЛОВА ІІ”