Для укладення договору про постачання електричної енергії

Шановні споживачі! Для початку співпраці з нами, Вам необхідно ознайомитися та обрати Публічну комерційну пропозицію (посилання на сторінці нижче). Обрана комерційна пропозиція є невід’ємним додатком до договору про постачання електричної енергії споживачу. Після вибору комерційної пропозиції необхідно заповнити Заяву-приєднання до умов договору про постачання електричної енергії споживачу та надіслати її на електронну адресу agroakvaresurs@ukr.net. Укладеннядоговору про постачання електричної енергії відбувається шляхом приєднання споживача до договору на умовах обраної комерційної пропозиції. Протягом трьох робочих днів з дня отримання заяви-приєднання ми повідомимо Вас про приєднання до договору або невідповідність критеріям обраної комерційної пропозиції. За Вашим бажанням договір може бути укладений в паперовій формі.

ТОВ «АГРОАКВАРЕСУРС» не обмежується публічними комерційними пропозиціями, що розміщені на сайті, та пропонує Вам індивідуальні умови постачання за гнучким індивідуальним графіком оплати та індивідуально погодженими цінами(тарифами) на електричну енергію.

Для підготовки Вашої індивідуальної комерційної пропозиції пропонуємо Вам заповнити опитувальний лист тавідправити його на електронну адресу agroakvaresurs@ukr.net.

Після проведення попередніх розрахунків та детального аналізу наші спеціалісти нададуть Вам індивідуальну комерційну пропозицію і за необхідністю проведуть зустріч та нададуть відповіді на всі питання.

З моменту початку дії Договору про постачання електричної енергії ми докладемо максимум зусиль для ефективної співпраці!

Комерційні пропозиції:

 

  1. Публічна комерційна пропозиція “Стандарт”.
  2. Публічна комерційна пропозиція “Стандарт плюс”.
  3. Публічна комерційна пропозиція “Мала промислова”.